Tělo a duše

Nejsme léčitelé, lékaři, psychologové ani dietologové. Pokud máte vážné zdravotní potíže, budeme vás souběžně s Aki-ni péčí směrovat k odborníkům. Nabízíme vám náš čas a pozornost, směrovanou celostně a individuálně právě k vám. Vycházíme ze zkušeností z práce s lidmi, masérské praxe a znalostí získaných absolvováním certifikovaných kurzů, samostudia a práce na sobě.

Člověk není žížala a při „porcování“ těla na kousíčky v rámci oddělení klinik jinak byť kvalitní západní medicíny - všech těch - logií, nebo obdobně u poskytovatelů masáží - záda - šíje - 20 minut, často nedoroste, a rozhodně nezregeneruje.

Nabízíme níže uvedené druhy terapií, z nichž některé lze doplnit působením reiki, moxováním, baňkováním apod. Nahlížíme na člověka jako na celek, a zároveň respektujeme vaše přání.

Chce-li někdo namasírovat nohy namožené po fotbale a nechce si povídat, sportovní masáž je prima.

Trpí-li někdo chronickými potížemi, kterých by se rád zbavil, je vhodné popovídat si o způsobu života, myšlení a chování, držení těla, stravě a návycích, nabídnout jiný úhel pohledu na celou věc, například optikou základních principů čínské medicíny, etikoterapie, léčení přírodních národů apod., ale především najít formu přijatelného řešení podle motivace a možností klienta, případně nabídnout další doporučení.

Kontaktujte nás

Nemůžete-li se dovolat, pracuji. Zavolám zpět.